Vanguard VEO 265AB

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Opravdu kvalitní zpracování, mohu jenom doporučit.

• o žádné nevím

Doporučuji. Velmi skladný, lehký a stabilní stativ. Kvalitní zpracování. Spokojenost.

• skladný, stabilní

Produkt nemá žádné parametry.

Stativ VEO 265AB nabízí inovativně řešené otáčení středové tyče díky němuž je velmi kompaktní a může být rychle složen a rozložen. 5sekční nohy z hliníkové slitiny s mimořádně pevnými zámky spolehlivě unesou větší zatížení než u jiných stativů tohoto typu Stativ VEO 265AB nabízí inovativně řešené otáčení středové tyče, díky němuž je velmi kompaktní a může být rychle složen a rozložen. Pětisekční nohy z hliníkové slitiny jsou vybaveny mimořádně pevnými zámky, které spolehlivě unesou větší zatížení než u jiných stativů tohoto typu. Nohy nastavitelné ve třech různých úhlech a speciální adaptér umožňují snadné fotografování z nízkých úhlů. Měkká gumová rukojeť zaručuje pohodlné a stabilní držení za každého počasí. VEO 265AB je výborným doplňkem pro cestující fotografy, kteří se nehodlají vzdát všestrannosti a spolehlivosti.

Exkluzivní otáčení středové tyče pro snadnou přepravu a okamžité nastavení

Vysoká nosnost 5sekční nohy z hliníkové slitiny nastavitelné ve 3 úhlech

Možnost fotografování z velmi nízkého úhlu

Měkká gumová rukojeť zaručující stabilní držení za každého počasí

Kulová hlava Vanguard TBH-50 s velkým ergonomickým zajišťovacím kolečkem, vodováhou a rychloupínací destičkou Arca-Swiss

Specifikace:

• Materiál:  hliník
  • Hlava (typ):  TBH-50
  • Průměr nohy:  2.6 cm
  • Hmotnost:  1,7 kg
  • Složený stav:  39 cm
  • Max. výška:  150 cm
  • Nosnost:  8 kg

• Umí to stát na těch nohou, držet foťák a ještě se otáčet za světem, jo a taky se to skládá jako Transformers
    • Nechápu který inteligent chce mít vodováhu na nohou, když ji má na stativové hlavě. Nejspíš by chtěl, kdyby to mělo ještě nožičky a umělo to vařit kafe.

Koupil jsem to z bazaru za devět stovek a za takové prachy můžu být vysmátý. Nějaký karbon nebo výška 220cm je mi ukradená. Nepotřebuju kompenzaci za malé péro :D

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Opravdu kvalitní zpracování, mohu jenom doporučit.

• o žádné nevím

• skladný, stabilní
  • , zakoupeno v FotoŠkoda

• velikost, příznivá váha, velikost složeného stativu

• Provedení je perfektní.
    • Manuály jsou i v čínštině, jen né česky.

Až na chybějící český manuál se zdá vše ok.

• , zakoupeno v Afoto

Nemám co bych mu vytknul :) skladný, celkem lehký a pevný :) za ty prachy supr.

• Váha
    • Skladnost
    • Pevnost
    • Hroty a obal v ceně
    • Nemá vodováhu na nohách (možnost dokoupení)

Po několika letech jsem se rozhodl vyměnit svůj starý stativ za něco novějšího z důvodu pořízení těžší DSLR. A hned po koupi jsem jej otestoval v horách. Při vybalování mě překvapila jeho velikost. To byl pro mě opravdu nezvyk. Tahle velikost byla docílena šikovným a rychlím sklápěním hlavního sloupku mezi nohy. Poměr váhy a nosnosti je vynikající. Při velkém větru v horách se vůbec neklepal. Dost jsem uvažoval o karbonovém stativu ale +-5000 Kč za +-200 g je pro mě opravdu hodně. Kulová hlava se ovládala pěkně a měla vodováhu a zarážku pro panoramatické fotky. Tady se zastavím, kde jsem našel možná nevěští nevýhodu stativu a to je, že na nohách už není vodováha. To je velký problém, pokud děláte panoramatické fotky a potřebujete je mít v naprosto v jedné rovině. Potěšilo mě, že součástí stativu jsou výsuvné hroty a obal s popruhem.
    Když to shrnu, tak za tu cenu asi momentálně lepší stativ na cestování nenajdete. Poměr ceny/váhy/nosnosti/velikosti je opravdu výborný.